Mutluluk başarının sevincinde yatar.

- Franklin D. Roosevelt

2024DesignLab

Yaratıcılık ve kalite odaklı küçük bir marka ajansı olarak İstanbul'da ikamet etmekteyiz.Amacımız yaptığımız diğer projelerin kazandırdığı deneyimler ile çekici ve anlamlı tasarımlar yaratmaktır.Amacımız ;
yapay zeka alanında araştırmalardan yararlanmak ,en verimli akıllı web uygulamaları oluşturmak ve bu yeni teknolojiyi yazılım mühendisliği alanında üretmek amacıyla için aşağıdaki standartları kullanmaktır.

Hizmetler

WEB

Web
tasarım

Hadef alınan kitle, sahip olduğunuz kültür ve motivasyonla, benzersiz düzenlemeleri Fotoshop, Fireworks, Indesign, Htlm, Css, Jquery, Flash gibi araçlarla ve yeni teknoloji sayılan Css3 ve Htlm5 gibi araçları severek kullanarak doğru etkiyi veren sanatsal tasarımlar yapabilmeniz. örnekleri görmek ..

web tasarım

Tasarımlarımızın örnekleri.

Web
uygulamaları

Yeni dönemde,web uygulamalarınız bulutların üstündeyken bilgileriniz tamamiyle güvende, ve herhangi bir extra ücret ödemeksizin sitenize nerede olursanız olun erişme imkanı , Tamamiyle projenizin ihtiyacı olan gereksinimleri karşılamak amacıyla özel çözüm tasarımlarını bulabilirsiniz..

Markalaşma
& Grafik

Logo
Tasarımı

Pazar içerisinde logonuzdan daha önemli başka bir şey yoktur.Logo sizin ve şirketinizin öyküsünü anlatmanın en hızlı yoludur.Gerçek bir logo tasarımı akıllarda kalıcı olur ve her zaman seçilen marka olmanıza neden olur.örnekleri görmek ..

Yapılan iş örneği

Logo tasarımı örneklerimiz son 5 yılın çalışmalarıdır.

Kurumsal
Kimlik

Özel bir ruhu ve aynı benzersiz tarzı sizin tüm medyanıza rakiplerinizin önüne geçmeniz; kurumsal bir kimlik edinmeniz ve kartvizitler, el ilanları, broşürler gibi temel iş basımlarını sağlamak için veriyor.

smart it

AbuDhabi'nin tüm marka projesini bitirmiş bulunmaktayım.

Baskı
Tasarım

Denildiği üzere; dizayn etmek kolaydır. İşte, bu yüzden çok karışıktır. Hele ki kısıtlı bir yüzeye yapılacak baskı dizaynları, yazılacak textler ve yardımcı olması için kullanılacak ucuz maliyetli grafikler yaratıcılığın sınırlarını zorlar. Bu süreci bilmek bize en iyisini elde etmek için avantaj sağlar.örnekleri görmek ..

Point Zero

Son baskı tasarım Birleşik Arap Emirlikleri,AbuDhabi'nin Point Zero üst sınıf spa içindir.

Flash
Animasyon

Evet, Flash'ın artık heryerde bulunabilen internette sahip olduğu ana rolü çok fazla olmasa bile hala hafif animasyonlar ve sunumlar hazırlamak için sağladığı pekçok olasılık ile en iyi araçlardan biri.örnekleri görmek ..

Khabar Flash Animasyon

Khabar, üniversite öğrencilerinin meydana gelen önemli olayların haberlerini almak, sınav sonuçlarını öğrenmek, haftalık planlarını yapmak ve modern yolla ihtiyaçları olan tüm bilgileri almaları için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır.

Bize Ulaşın Facebook google+ twitter

İstanbul
Türkiye

Adres

:

Beyoglu 34424

Telefon 1

Turkish English Arabic

:

+90 5415072646

Telefon 2

EnglishArabic

:

+90 5399443438

E-posta

 

:

info@2024Designlab.com

Dubai
BAE

Telefon 1

EnglishArabic

:

+971 561045094

E-mail

 

:

ar@2024Designlab.com

Japonya
Tokyo

E-mail

 

:

jp@.2024Designlab.com